TROVA PRODOTTO

Kariera

Poszukiwany „Doradca klienta” od zaraz

Miejsce pracy: Łódź

Kim jesteśmy i co robimy ?

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą, dostarczającą stolarkę budowlaną na rynek włoski.

W związku z szybkim rozwojem poszukujemy młodych, energicznych osób do pracy w charakterze „Doradcy klienta”

Obowiązki, które chcemy Ci powierzyć :

  • Bieżąca obsługa i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Obsługa zamówień

Czego wymagamy :

  • Dobrej znajomości języka włoskiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywności i zaangażowania
  • Wykształcenia średniego, wyższego lub w trakcie nauki
  • Dobrej znajomości obsługi komputera
  • Chęci do pracy
  • Doświadczenia w branży stolarki budowlanej nie wymagamy

Oferujemy Ci w zamian:

  • Doskonalenie języka włoskiego poprzez kontakt z klientem
  • Stałe zatrudnienie
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie – część stała i prowizja – wypłacana zawsze na czas
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: fintecnic@fintecnic.eu w tytule wiadomości zamieszczając "doradca klienta".

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 88."

I nostri partner

Finestre Salamander
ferramenta Maico
Finestre Gealan
Vetri Pilkington
Finestre Aluplast
Ferramenta Siegienia
Finestre in alluminio Aluprof
Hoppe
Supported by Koncept - outsourcing IT, program dla gastronomii i hoteli